O marce

Narodziny GoNature


#CzyWieszŻe…? Każdy ogólnodostępny kosmetyk zawiera od 20 do 50 składników.
#CzyWieszŻe…? Stosując zwykłe kosmetyki dostarczasz skórze w ciągu każdego dnia od 300 do 800 różnych substancji.
#CzyWieszŻe…? Zaaplikowane na skórę kosmetyki w ciągu jednej minuty znajdują się w Twoim organizmie.
#CzyWieszŻe…? Syntetyczne substancje zawarte w tradycyjnych kosmetykach dają krótkotrwały efekt, a negatywnie oddziałują na Twój organizm.
#CzyWieszŻe…? Toksyny regularnie przyjmowane poprzez Twoją skórę przyczyniają się do powstania licznych alergii.
Dlatego właśnie narodziłam się ja. GoNature. A powstałam z głębokiej wiary w potęgę natury! To dążenie, a w zasadzie bezkompromisowy bieg, by czerpać z niej to co najlepsze, stworzyło mnie.

Go bo nieustannie biegnę, Nature bo biegnę w stronę natury.

W moich kosmetykach znajdziesz samą naturę. Wierzę, że ma ona wszystko, czego potrzebuje Twoje ciało. Dostarczam do organizmu tylko naturalne i bezpieczne składniki, które odżywiają, upiększają, a wręcz uzdrawiają skórę. Nad składem moich kosmetyków pracują specjaliści z pasją i doświadczeniem. Wspólnie tworzymy skuteczne kompozycje składników, by zadbać o właściwą pielęgnację Twojego ciała.

Uwierz w potęgę natury

GoNature

Filozofia GoNature


Natura ma wszystko co jest potrzebne człowiekowi

Zgodnie z tą ideą są tworzone wszystkie moje produkty. Posiadają proste składy. Są naturalne, organiczne i ekologiczne. Moje kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Są w 100% wegańskie, co oznacza, że nie zawierają w swoim składzie żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Są produkowane w 100% w Polsce, z należytym szacunkiem do środowiska. Ich skład i kompozycja są dopracowane tak, by w najefektywniejszy sposób wykorzystać właściwości natury. Każda zastosowana substancja jest przemyślana, by zapewnić skuteczność działania, przy jednoczesnej multi-użyteczności produktów. Proste, funkcjonalne i ergonomiczne opakowania są stworzone, by zagwarantować wygodę i poręczność aplikacji.

Zakochasz się w moich produktach

GoNature