Nowy Rok – Nowa JA – 5 postanowień noworocznych dla Twojej urody

Czy planujesz odmienić swoje życie w 2021? Powtarzasz sobie, że Nowy Rok = Nowa Ja? A czy masz już pomysł na to jak je odmienić? Te postanowienia noworoczne pomogą Ci poprawić Twój wygląd. Poznaj 5 świetnych propozycji.

Nowy Rok to czas kiedy dotychczasowe błędy się zerują. 1 stycznia jest jak „nowy początek”. Od dziś możesz wszystko. Ważne jednak, abyś określiła swoje postanowienia na nowy rok. Bez tego nawet największe chęci na nic się nie zdadzą.

Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, to poniżej znajdziesz 5 postanowień noworocznych oraz 5 sposobów na ich dotrzymanie.

Po pierwsze – żyj w zgodzie z naturą

Rok 2021 to świetna okazja do tego, abyś zadbała o swój wygląd fizyczny i kondycję psychiczną. A jak to zrobić?

Żyj w zgodzie z naturą. Nie ma przecież nic bardziej relaksującego niż odpoczynek na łonie natury. Jednak nie o sam relaks chodzi, a o dbanie o planetę. Im bardziej EKO jesteś, tym lepiej dla Ciebie. 

Postanowienie noworoczne nr 1

Wybieraj kosmetyki naturalne/EKO/BIO/wegańskie

Jak to zrobić?

Zacznij od czegoś małego. Zafunduj sobie multifunkcyjne i w 100%  ekologiczne masło - Kliknij i zamów

Po drugie – wyciągnij wnioski

W 2020 roku zapewne nie raz stosowałaś różne kosmetyki i metody pielęgnacji. Nowy Rok to świetna okazja do podsumowania i wyciągnięcia wniosków, które metody faktycznie pomogły. Jeśli niektóre kosmetyki wyraźnie Ci szkodziły, wybierz inny model pielęgnacji.

Postanowienie na nowy rok nr 2

Wyrzuć nienaturalne kosmetyki niskiej jakości i zadbaj o pielęgnację.

Jak to zrobić?

Przejrzyj swoją kosmetyczką i zadaj sobie pytanie: które produkty zaszkodziły Twojej skórze? Jeśli je znajdziesz – po prostu je wymień.

Po trzecie – uważaj na dietę

Twoje piękno zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest dieta. Im gorsza „jakość” talerza, tym dalej jesteś od pięknej skóry. Postaraj się uprościć swoją dietę.

Najlepszym na to sposobem jest wybieranie produktów świeżych, nieprzetworzonych oraz kolorowych np. warzyw i owoców. Te są bogatym źródłem witamin i minerałów, które wspomagają regenerację skóry i nadają jej blask.

Cel na nowy rok nr 3:

Zacznij jeść lepiej

Jak to zrobić?

Wyrób w sobie nawyk jedzenia, co najmniej 3 razy/dobę jakiegoś warzywa lub owocu.

Po czwarte – daj na luz

Nie ma nic bardziej szkodliwego dla skóry jak przewlekły stres. Ciągłe nerwy i brak czasu na odpoczynek, to prosta droga do zmęczenia. A przecież nie chcesz mieć wiszących worów pod oczami i spękanej skóry.

Pozwól sobie na relaks.

Postanowienie nr 4:

Każdego dnia znajdź chwilę dla siebie.

Jak to zrobić?

Wyrób w sobie nawyk, iż każdego dnia przynajmniej przez 30 minut poświęcisz się w 100% temu, co daje Ci radość. Może to być joga, domowe SPA, zabawa ze zwierzakiem, drzemka w ciągu dnia.

Tutaj znajdziesz kosmetyki regenerujące do domowego SPA

Po piąte: Piękno wywodzi się z natury

Ciągłe stosowanie podkładu, pudru i mocnych kosmetyków „zapycha” Twoją skórę. Niektóre z tych kosmetyków powstają z „chemicznych” składników, co nie jest dla Ciebie korzystne.

Jeśli chcesz wyglądać pięknie, powinnaś to przemyśleć.

Noworoczne postanowienie nr 5:

Zadbaj o pielęgnację skóry

Jak to zrobić?

Jeśli często stosujesz mocny make-up, powinnaś równie dużo uwagi przywiązywać do pielęgnacji skóry, aby ta mogła się zregenerować. Zafunduj sobie krem nawilżający i zacznij już dziś.

Zafunduj sobie krem nawilżający

Podsumowanie

Właśnie poznałaś 5 metod na to, jak poprawić swoją urodę. To idealna okazja do tego, aby wyrobić w sobie te nawyki. Teraz wiesz, co możesz poprawić i wiesz również jak to zrobić. Nie zwlekaj. Piękno jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy po nie sięgnąć.

Postanowienia noworoczne, noworoczne postanowienia, postanowienia na nowy rok

Leave a comment