VITAO jak każdy prawdziwy bohater ma swojego giermka – jest nim liftingujący roll-on pod oczy NOWOŚĆ w ofercie GoNature.

Skóra pod oczami jest bardzo delikatna, cienka i wrażliwa. Wymaga szczególnej pielęgnacji i troski, bo to po niej najbardziej widać nasze zmęczenie. Każda z nas lubi wyglądać zdrowo i promiennie, dlatego stworzyliśmy produkt, który przywróci blask twoim oczom. Liftingujący roll – on z kompleksem witamin A+E+C, dzięki masującej końcówce pobudza mikrokrążenie, pomaga zmniejszyć obrzęki, zredukować cienie, a także rozjaśnić okolice oczu. Krem pod oczy od GoNature dedykowany jest szczególnie  kobietom z oznakami zmęczenia, stresu, przepracowania oraz z symptomami upływającego czasu. Bogata formuła kosmetyku to ratunek dla suchej skóry okolic oczu. Olej z awokado intensywnie nawilża i odżywia skórę, jednocześnie chroni ją przed utratą wody i wolnymi rodnikami. Ma działanie przeciwstarzeniowe. Olej z marchewki chroni skórę przed rozkładem kalogenu, tym samym zapewniając jej młody wygląd. Niezwykle cenny olej z rokietnika ma działanie przeciwzapalne. Przywraca on także skórze blask i elastyczność.

Liftingujące roll-on to wyjątkowo skuteczny preparat od GoNature o lekkiej formule, polecany kobietom do codziennej pielęgnacji okolic oczu. Regularne stosowanie sprawia, że spojrzenie odzyskuje młodzieńczy blask i świeżość. Dodatkowo przyjemny, zmysłowy zapach zwiększa komfort stosowania.

Zaufaj kosmetykom marki GoNature i dbaj o siebie w naturalny sposób ! 😊

Zostaw komentarz