Kosmetyki na prezent świąteczny - faux pas czy strzał w dziesiątkę ?

Często słyszymy, że kosmetyki na prezent świąteczny, to nie do końca przemyślany podarunek. Raczej coś w stylu pójścia na łatwiznę czy zakupów „last minute”. Czy jednak na pewno powinniśmy tak generalizować ? Dla kogo kosmetyk na prezent to strzał w dziesiątkę ?

Spacerując, a raczej biegając po centrach handlowych w okresie przedświątecznym, można dostać tzw. oczopląsu patrząc na witryny sklepowe. Często w natłoku codzienny spraw kupujemy prezenty na ostatnią chwilę. Nie zastawiamy się co dla kogo i dlaczego … Zdarza się też, że chcemy obdarować bliskie nam osoby czymś praktycznym, ale i zarazem wyjątkowym. Zwracamy uwagę na to jak produkt jest zapakowany, jaka jest jego cena i czy będzie uniwersalny.  Wystarczy jednak wysilić się na odrobinę kreatywności, by mieć pewność, że kosmetyki, nawet w formie gotowego zestawu świątecznego, będą trafionym upominkiem pod choinkę.

Rzeczywiście, kupno pierwszego z brzegu lady sklepowej zestawu upominkowego z kosmetykami można potraktować jak pójście na łatwiznę. Jednak wyszukany zestaw kosmetyków naturalnych, nie koniecznie bardzo drogich, będzie na pewno zaskoczeniem i miłą niespodzianką dla obdarowanego. Zestaw nawilżający EMOLIO od GoNature doskonale sprawdzi się jako prezent dla osoby, która ceni sobie naturalność, doskonały skład i nietuzinkowe opakowanie produktu. Takie substancje jak masło shea, cenne oleje, wosk carnauba i naturalna witamina E delikatnie, a jednocześnie niezwykle skutecznie pielęgnują wymagającą skórę. Zatem zestaw nawilżający Emolio śmiało można kupić na prezent nawet osobom, borykającym się z problemami skórnymi czy alergią. Jesteśmy przekonani, że taki upominek sprawi radość bliskiej osobie, a prezent zostanie na długo zapamiętany.

 

Zostaw komentarz