GoNature – dzień dobry!

#CzyWieszŻe…? Każdy ogólnodostępny kosmetyk zawiera od 20 do 50 składników.

#CzyWieszŻe…? Stosując zwykłe kosmetyki dostarczasz skórze w ciągu każdego dnia od 300 do 800 różnych substancji.

#CzyWieszŻe…? Zaaplikowane na skórę kosmetyki w ciągu jednej minuty znajdują się w Twoim organizmie.

#CzyWieszŻe…? Syntetyczne substancje zawarte w tradycyjnych kosmetykach dają krótkotrwały efekt, a negatywnie oddziałują na Twój organizm.

 #CzyWieszŻe…? Toksyny regularnie przyjmowane poprzez Twoją skórę przyczyniają się do powstania licznych alergii.

 

Dlatego właśnie narodziłam się ja. GoNature. A powstałam z głębokiej wiary w potęgę natury!

Jestem polską marką kosmetyków naturalnych i wegańskich, która właśnie wchodzi na rynek kosmetyczny. W swoim portfolio posiadam produkty multifunkcyjne, o wielowymiarowym spektrum działania. Co to znaczy? Już biegnę z wyjaśnieniami.

Cenię sobie prostotę, ale jednocześnie skuteczność. Powiedz mi - Czy jesteś w stanie uwierzyć, że w Twojej łazience może być tylko jeden kosmetyk, który będzie idealnie współgrał z PH kobiecej, dziecięcej i męskiej skóry? Kosmetyk, który będzie zarówno balsamem do ciała, kremem do rąk i stóp oraz pomadką, czy maską do włosów?

Właśnie takie są produkty mojej marki, posiadają, nie jedno lecz wiele zastosowań. Są naturalne, bez gliceryny, syntetycznej witaminy E oraz nie są testowane na zwierzętach. To właśnie wyróżnia je, spośród innych kosmetyków dostępnych na rynku.

Moi twórcy dołożyli wszelkich starań, aby w pełni dopracowany skład sprostał potrzebom każdej skóry, dając gwarancję skuteczności działania. Nie znajdziesz u mnie składników pochodzenia zwierzęcego, gdyż zostały one zastąpione roślinnymi zamiennikami. Mój skład został wzbogacony bogatą linią zapachową pozytywnie oddziałującą na zmysły. Delikatna konsystencja idealnie współgra z zapachem lawendy, kawy czy wanilii.

Skoro wierzę w potęgę natury to również sama o nią dbam. Moi twórcy w pełni o to zadbali opracowując opakowania. Airlessy oraz słoiki wykonane są z biodegradowalnego materiału, a ich forma gwarantuje pełne wykorzystanie zawartości, co wspiera filozofię #ZeroWaste. Nawet samo opakowanie zewnętrzne powstało z najbardziej ekologicznego materiału, z tekstury falistej, która podlega powtórnemu przetworzeniu.

Jako kosmetyk pojawiam się w trzech seriach: Emolio, Vitao i Stylo . Pierwsza z nich skierowana jest dla całej rodziny, druga dla kobiet, a ostatnia dla mężczyzn. Każda z serii będzie sukcesywnie wzbogacana o nowe produkty.

 

Uwierz w potęgę natury wraz z marką GoNature!

Zostaw komentarz